Shkumbues DP-07 Detergjent për pluhur lavanderie

Shkumbues DP-07 Detergjent për pluhur lavanderie

Përshkrim i shkurtër:

SIXIN® DEFOAMER DP-07      FEATURES ● Composed of modified polysiloxane, silicone resin,carrier and other compounding ingredients. ● Persistent foam control action.   TYPICAL PROPERTIES Index Result Test method Appearance Off-whiter, free-flowing powder and there are a small amount of  particles GB/T 26527-2011 Bulk Density (g/ cm3) 0.60~0.79 GB/T 13173-2008 pH 4.0~7.0 GB/T 26527-2011 Size distribution >1.4mm <5.0 GB/T 21524-2008 <0.15mm ...


 • Çmimi FOB: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  SIXIN® DESHFOAMER PD-07

   

     TIPARET

  ● Përbëhet nga polisiloksani i modifikuar, rrëshirë silikoni, bartës dhe përbërës të tjerë përbërës.

  ● Veprim i vazhdueshëm i kontrollit të shkumës.

    VETITË TIPIKE

  Indeksi

  Rezultati

  Metoda e testimit

  Pamja e jashtme

  Pluhur më i bardhë, me rrjedhje të lirë dhe ka një sasi të vogël grimcash

  GB/T 26527-2011

  Dendësia e madhe

  ( g/  cm 3)

  0,60~0,79

  GB/T 13173-2008

  PH

  4.0 ~ 7.0

  GB/T 26527-2011

  Shpërndarja e madhësisë

  1.4 mm

  <5.0

  GB/T 21524-2008

  0,15 mm

  <13.0

  Shënim : The i nformation a bove is for reference and shall not be deemed as a technical indicator.

  APLIKACIONET

   W ashing powder

  PAKETA DHE RUAJTJA

  Qese 25 kg/700/1000 kg qese me shumicë

   

  JETA E RAFTETIT

  12 muaj nga data e prodhimit.

   

  KËSHILLA

  Detergjent kundër shkumës, Detergjent kundër shkumës, Prodhuesi i shkumës, SHBA,

  Prodhuesi për shkumëzimin e shkumës në SHBA, Furnizuesi për pastrimin e shkumës në SHBA


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Produkte të ngjashme