Shkumbues TEX-5C Shkumëzues për pastrim industrial, lëng për punimin e metaleve

Shkumbues TEX-5C Shkumëzues për pastrim industrial, lëng për punimin e metaleve

Përshkrim i shkurtër:

SIXIN® DEFOAMER TEX-5C    FEATURES ●SIXIN® X-42C is composed of polysiloxane,silicone resin,silica, dispersing agent and stabilizing agent. ●The use of various types of silicone active matter and silicone resin make the product high efficient antifoam and foam-suppressing performance. ●Have good compatibility with application system(acrylic size, metal working fluid, cleaning agent and water reducer etc) .   TYPICAL PROPERTIES Index Result Test method Appearance White...


 • Çmimi FOB: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  SIXIN® DEFOAMER  TEX-5C

   

   TIPARET

  ●SIXIN ®  X-42C është i përbërë nga polisiloksani, rrëshirë silikoni, silicë, agjent shpërndarës dhe agjent stabilizues.

  ●Përdorimi i llojeve të ndryshme të lëndës aktive silikoni dhe rrëshirës së silikonit e bëjnë produktin efikasitet të lartë kundër shkumës dhe shtypjes së shkumës.

  ●Kanë përputhshmëri të mirë me sistemin e aplikimit (madhësia akrilike, lëngu punues i metaleve, agjenti pastrues dhe reduktuesi i ujit etj).

   

  VETITË TIPIKE

  Indeksi

  Rezultati

  Metoda e testimit

  Pamja e jashtme

  Emulsion i lëngshëm uniform i bardhë ose i verdhë, pa asnjë sediment dhe papastërti mekanike

  GB/T 26527-2011

  PH

  6,5 ~ 8,5

  Përmbajtje e paqëndrueshme (%)

  15,0±2,0

  Viskoziteti ( 25℃ , mPa·s)

  200~ 400

   GB/T 5561-2012

  Lloji i emulsifikuesit

  Anionik i dobët

  Diluent

  Ujë për trashje (10~30 )

  Shënim : Gjithçka e mësipërme është vetëm për referencë dhe nuk do të konsiderohet si tregues teknik.The PH  Vlera është testuar me tregues letër saktë pH (5.5-9), dhe PH  vlera nuk mund të testohen me metër pH.

   

  APLIKACIONET

  ● Madhësia akrilike.

  ● Tekstile ndihmëse.

  ● Lëngu punues i metaleve.

  ● pastrim industrial.

  ● Reduktues uji.

   

  PAKETA

  Tambur plastik 50/200 kg/IBC

   

  JETA E RAFTETIT

  9 muaj nga data e prodhimit.

   

  KËSHILLA

  Pastrimi i shkumës,Pastrimi industrial i shkumës,Pastrimi kundër shkumës,

  Pastrim industrial kundër shkumës


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Produkte të ngjashme