Shkumëzues WT-23 Shkumëzues për ujërat e zeza për prodhimin e letrës

Shkumëzues WT-23 Shkumëzues për ujërat e zeza për prodhimin e letrës

Përshkrim i shkurtër:

SIXIN® DEFOAMER WT-23   FEATURES ● Composed of hydroxy compound and synergist. ● Good compatibility with paper coating.   TYPICAL PROPERTIES Test Result Test method Appearance White or yellowish uniform liquid emulsion at room temperature, without any sediment and mechanical impurities Ocular Estimate Nonvolatile Content(%) 30.0±1.0% GB/T 26257-2011 Emulsifier Type        Anionic Note:The information above is for reference and shall not be deemed as a...


 • Çmimi FOB: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  SIXIN® DESHFOAMER WT-23

   

  TIPARET

  ● Përbëhet nga përbërës hidroksi dhe sinergjik.

  ● Përputhshmëri e mirë me veshjen e letrës.

   

  VETITË TIPIKE

  Test

  Rezultati

  Metoda e testimit

  Pamja e jashtme

  Emulsion i lëngshëm uniform i bardhë ose i verdhë në temperaturë dhome, pa sedimente dhe papastërti mekanike

  Vlerësimi okular

  Përmbajtje e paqëndrueshme (%)

  30,0±1,0%

  GB/T 26257-2011

  Lloji i emulsifikuesit

         Anionike
  Shënim : The i nformation a bove is for reference and shall not be deemed as a technical indicator.

   

  APLIKACIONET

  ● Veshje letre

     

  PAKETA

  Tambur plastik 50/200 kg/IBC

   

  JETA E RAFTETIT

  6 muaj nga data e prodhimit.

   

  KËSHILLA

  Ujëra të ndotura kundër shkumës, Mbetjet kundër shkumës, shkumëzues jo silikoni, antishkumë jo silikoni

   


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Produkte të ngjashme